• پارامترهای موثر در تصمیمات سرمایه­گذاری و انتخاب مشاور سرمایه گذاری:

پیدا کردن مشاور مناسب ممکن است به عوامل زیادی بستگی داشته باشد، مانند:

 • وضعیت فعلی زندگی شما
 • اهداف و برنامه­های مالی­ای که می خواهید به آن ها دست یابید
 • بینش شما از مشاوره ی سرمایه گذاری
 • اطلاعات شما در مورد ماهیت سرمایه گذاری و بازار سرمایه
 • حجم سرمایه گذاری شما
 • پارامترهای شخصیتی شما

ما با در نظر گرفتن این عوامل به شما کمک خواهیم کرد که از مطمئن ترین و مناسب ترین مشاور که بیشترین نفع را نصیبتان کند، مشاوره تخصصی بگیرید.

 • چه زمان­هایی به مشاوره سرمایه­گذاری نیاز داریم؟

بهره گیری درست از مشاوره مالی و سرمایه­گذاری می تواند بر کیفیت تصمیمات بزرگ زندگی بسیار موثر باشد. بعنوان مثال:

 • حین و قبل از دوران بازنشستگی
 • برای پس انداز یا خرید خانه
 • تصمیمات سرمایه گذاری
 • تاهل یا تشکیل خانواده
 • تغییر شغل
 • شروع و در حین انجام یک کسب و کار
 • مدیریت دارایی­ها و بدهی­های شخصی
 • مشاور خود را بی طرفانه بیابید

فرض کنید شما قصد سرمایه گذاری دارید و به دنبال مشاوری مطمئن و قابل اعتماد هستید ، آیا می توانید بهترین مشاور ممکن که بهترین تناسب با اهداف شما داشته باشد را پیدا کنید؟

جواب ما به این سوال بله است. یک راه ساده جهت پیداکردن مشاور سرمایه گذاری مناسب مراجعه به سایت poolinic.com و پرکردن فرم درخواست مشاوره است تا به ما بگویید به کدام نوع از خدمات مشاوره سرمایه گذاری نیاز دارید تا تیم پولینیک شما را به بهترین مشاور در حداکثر ۴۸ ساعت آینده متصل کند.

حالا چرا ۴۸ ساعت!؟ از زمانی که شما درخواست را برای مشاوره ثبت کردید فرایند پیدا کردن مشاور شما شروع می شود، تحلیل های شخصیتی شما در سرمایه گذاری(اگر در این آزمون شرکت کرده باشید)، روحیات سرمایه گذاری و.. همگی در نظر گرفته می شود و فرایند ارتباط دهی شما با بهترین و مجرب ترین مشاور در حوزه ی مناسب شما انجام می شود و پس از ارتباط با مشاور چک لیست توصیه های مشاوره ای مخصوص شما جهت گرفتن تصمیم درست از طرف مشاور به شما ارائه خواهد شد.

حالا بیاییم و فرایندی که در پولینیک طی می شود را نگاهی بندازیم :

مشاوران سرمایه گذاری را می توان به دو دسته کلی زیر تقسیم بندی کرد:

 • مشاورین سرمایه گذاری مستقل از نوع بازار

یک مشاور سرمایه گذرای مستقل از نوع بازار، مشاوری است که در در بخش های مختلف بازار سرمایه قادر به ارائه پیشنهادات و خدمات مشاوره ای است.

 • مشاور سرمایه گذاری

اینگونه مشاوران محدود به تعداد خاصی از بخش های بازار سرمایه اند که در آن توانایی ارائه پیشنهادات و مشاوره های سرمایه گذاری دارند که نوع بازاری که در آن فعالیت و تخصص دارند را از قبل مشخص کرده اند.

 

آیا دریافت مشاوره از طریق وبسایت پولینیک هزینه بر است؟

بسیاری از مردم از گشتن برای مشاوره مالی بدلیل هزینه اش دست می کشند. مسئله کلیدی این است که برای دریافت مشاوره سرمایه گذاری در طولانی مدت هزینه پرداخت کرد تا اینکه هیچ مشاوره ای درکار نباشد. چراکه مسئله مهم توسعه بخشیدن به موقعیت مالی مان است. اکثر مواقع مشاوره اولیه رایگان است و اینکار شما را قادر می سازد تا قضاوت کنید آیا پرداخت هزینه مشاوره برایتان ارزشش را دارد یا خیر.

با این حال مشاوران ممکن است به شیوه های مختلفی هزینه را بگیرند. ما در مرحله اول با آنها درباره هزینه هایشان و زمان ارائه پیشنهادات صحبت می کنیم تا بهترین راهکار که برای هر دویتان مناسب باشد را به دو طرف پیشنهاد دهیم.

گزینه ها شامل موارد زیر است:

 1. نرخ ساعتی: متوسط هزینه مشاوره در انگلستان حدود ۱۵۰ فرانک است. مطمئن شوید که مشاور یک تخمینی از اینکه کار چقدر طول میکشد، به شما بدهد. نکته: برای صرفه جویی در هزینه بخواهید اگر ممکن است هر یک از کارها توسط یک همکار جوان انجام شود (با نرخ ساعتی کمتر) و سپس توسط یک مشاور ارشدتر نهایی و امضا شود.
 2. هزینه ثابت: برخی مشاوران هزینه ثابت را برای ارائه پیشنهاداتی خاص ارائه میدهند؛ مانند ایجاد یک سیاست بازنشستگی. مطمئن شوید که آنها بطور دقیق و کتبی آنچه که شامل هزینه مورد قبول است را تصدیق کنند.
 3. درصدی از کل دارایی ها: این اغلب توسط برنامه ریزان دارایی شخصی استفاده می شود که مدیریت مجموعه دارایی ها و برنامه سرمایه گذاری شما را برعهده دارند. احتمالا مشاور در این روش بخشی از ارزش هزینه را به عنوان پیش پرداخت مطالبه خواهد کرد.
 4. متغیر با میزان دارایی: مشاور ممکن است در این حالت مبلغی را براساس درصدی از ارزش دارایی ها جهت ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری یا مدیریت منظم مالی شما مطالبه نماید.

پولینیک چیست و چکار می کند؟

پولینیک کلینیک شخصی پول شماست !  دغدغه ای که امروزه هر سرمایه گذار دارد این است که سرمایه اش را به کدام شیوه سرمایه گذاری کند تا به پر بازده ترین حالت ممکن در سرمایه گذاری دست یابد . پولینیک بستری فراهم آورده است تا سرمایه گذاران بتوانند به طور مستقیم از مشاوره های تخصصی مشاوران اقتصادی برتر بهره مند شوند تا بتوانند در بستری امن به سرمایه گذاری پرداخته و سرمایه ی خود را به بهترین شیوه و با کمترین اشتباه افزایش دهند. پولینیک پل ارتباطی ای است که به شیوه ای ساده و سریع و در عین حال با کیفیت بالا می تواند دغدغه ی یافتن مشاور با تجربه و کاربلد با توجه به ویژگی های شخصی و سایر ویژگی های تاثیر گذار این موقعیت برطرف کند.

 1. مشاوران پولینیک چه کسانی هستند؟

پولینیک دارای شبکه ی مشاورین با تجربه با سابقه ی فعالیت در بازارهای مالی می باشد رزومه ی این مشاورین توسط تیم مدیریت به صورت دقیق بررسی می شود. این مشاوران دارای مدارک مشاوره  مربوطه مثلا سطوح مختلف مدارک تحلیل گری مالی (CFA) ، داشتن تجربه و سابقه ی کاری کافی در زمینه ی مشاوره سرمایه گذاری و یا مدیریت امور مالی و دارایی.

 1. نحوه ی انجام مشاوره به چه شکلی است؟

انجام مشاوره به صورت اینترنتی و با ثبت درخواست از کاربر (سرمایه گذار) در سایت در قسمت ثبت درخواست مشاوره صورت می گیرد. سرمایه گذار می تواند به عنوان کاربر مهمان یا از طریق ساخت پنل کاربری  درخواست خود را ثبت و مراحل بعدی درخواست را تکمیل کند . با ثبت درخواست فرایند کاری مراحل تنظیم و انتخاب مشاور شروع شده ، پس از انجام هماهنگی با مشاور جهت تعیین هزینه و زمان مشاوره نتیجه از طریق SMS  ، ایمیل و در صورت نیاز با تماس تلفنی به آگاهی سرمایه گذار خواهد رسید سپس با پرداخت و تکمیل فرایند درخواست ، مشاور با در نظر گرفتن تمام اطلاعات کسب شده گزارش کامل از طریق مشاور و سایت پولینیک در اختیار سرمایه گذار قرار خواهد گرفت.

 1. نحوه ی پرداخت هزینه به چه صورت است؟

با توجه به نوع مشاوره و توافق با مشاور ممکن است مشاوره به صورت های مختلف مانند هزینه ثابت ، درصدی از کل دارایی ها ، متغیر با میزان دارایی و … صورت گیرد. اما شیوه ی پرداخت از طریق درگاه بانکی اینترنتی در سایت پولینیک و با نهایی شدن و تایید انجام مشاوره از طرفین صورت خواهد گرفت.

 1. فایل گزارش مشاور شامل چه مواردی است ؟

ترجیح داده می شود که شیوه نامه ی مشخص برای این کار وجود نداشته باشد تا بتوان با انعطاف کامل و با بررسی جوانب موجود ، مشاور ، تمام مورادی را که نیاز است بیان می کند حال این که شامل تحلیل ها و توصیه های عملی و استراتژی های سرمایه گذاری،  تقسیم سبد سرمایه گذاری تحلیل ریسک ها و برنامه ی اجرایی باشد.

 1. آیا امکان پرسش و تعامل با مشاوردر صورت ابهام پس از دریافت فایل گزارش وجود دارد؟

بله در صورت نیاز می توان از طریق ورود به پنل کاربری ، بتوان پرسش های خود را در قسمت مربوطه از مشاور سرمایه گذاری خود بپرسید . و یا در صورت نیاز از طریق تماس با تیم پشتیبانی می توانید پیگیر پرسش های خود را از مشاور مربوطه مطرح کنید.

 1. آیا درصورت تطابق نداشتن مشاوره با اهداف سرمایه گذار امکان بازگشت هزینه وجود دارد؟

پولینیک این اطمینان را به شما می دهد کار مشاوران به صورت موثر و تماما کارشناسی شده ارائه می شود. ولی در صورت بروز هر نوع- تعارض ، ابتدا به طور کامل موضوع اختلاف توسط کارشناسان بررسی شده و در صورت تایید عدم تطابق و نداشتن کیفیت کار توسط مشاور ، هزینه ی پرداخت شده به سرمایه گذار برگشت خواهد داده شد.

 1. آیا تضمینی از جانب پولینیک بر سرمایه گذاری وجود دارد؟

با توجه به غیر قابل پیش بینی بودن وضع بازار ها امکان این که سرمایه گذاری ها ۱۰۰ درصد به اهداف پیش بینی شده نرسند وجود دارد. اما به طور کلی ماهیت مشاوره چه در مورد سرمایه گذاری باشد چه در ابعاد دیگر ماهیت تضمین دهی وجود ندارد ، اما بسته به نوع مشاوری که ممکن است انتخاب شود ممکن است مشاور بتواند به طور شخصی این تضمین را در اختیار سرمایه گذار بگذارد اما به طور رسمی پولینیک مسئولیتی در برابر تضمین نتایج متقبل نخواهد شد.

 1. آیا امکان مشاوره ی حضوری و یا تلفنی نیز فراهم است؟

روال عادی به صورتی است که تمام موارد لازم در بستر سایت و با ساز و کار پیش بینی شده در سایت در اختیار مشاورین و سرمایه گذاران قرار داده خواهد شد. اما در صورت نیاز و موارد خاصی که نیاز ضروری به شیوه ی حضوری وجود داشته باشد  با هماهنگی مدیریت پولینیک این امکان نیز برای سرمایه گذاران قرار داده خواهد شد.

 1. تست های شخصیت اقتصادی در فرایند مشاوره به چه کار می آیند؟

سرمایه گذاری مطمئن مستلزم تطبیق ویژگی های شخصیت اقتصادی نظیر ریسک پذیری، ریسک گریزی و…  با نوع و استراتژی های سرمایه گذاری است. برای داشتن سرمایه گذاری با بازدهی بالا اعمال این ویژگی ها میتواند به عنوان اهرمی در موفقیت سرمایه گذاران ایفای نقش کند.

 1. آیا برای انجام فرایند مشاوره الزامی به انجام تست های شخصیت اقتصادی می باشد؟

انجام تست های اقتصادی به صورت گزینه انتخابی برای سرمایه گذاران در سایت پولینیک قرار داده شده است و در صورت عدم تمایل کاربران می توانند این تست ها را انجام ندهند بدیهی است انجام این تست ها کمک بهتری به مشاوران ما در مورد تصمیم گیری و اتخاذ استراتژی های عملیاتی جهت سرمایه گذاری خواهند کرد.

 1. آیا انجام تست های شخصیت اقتصادی و .. هزینه ای در بر دارد؟

خیر ، تست های شخصیتی به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران سایت قرار گرفته است و انجام و گزارش تحلیلی آنها نیز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت ، در صورتی که از پنل کاربری وارد شوید و تست را انجام دهید نتایج این تست ها به صورت خودکار به پنل کاربری شما اضافه خواهد شد و در صورت نیاز مورد استفاده ی مشاورین قرار خواهد گرفت.

 1. در صورت تجربه ی موفق آیا امکان ارتباط مجدد با مشاوری که قبلا داشته ام برای مشاوره های بعدی فراهم است ؟

بله شما می توانید از طریق سایت ضمن امتیاز دهی به مشاور خود ، بتوانید در دفعات بعدی نیز و برای مشاوره های بعدی با مشاور خود ارتباط بگیرید.

 1. آیا امکان مشاوره برای شهر های دیگر کشور به غیر از تهران وجود دارد؟

بله ، مشاوره های پولینیک فقط محدود به شهر تهران نمی شود و با توجه به ماهیت کار که از طریق سایت صورت می گیرد این امکان وجود دارد  از سایر نقاط کشور نیز مشاوره های سرمایه گذاری پذیرفته و انجام شود.

 • پارامترهای موثر در تصمیمات سرمایه­گذاری و انتخاب مشاور سرمایه گذاری:

پیدا کردن مشاور مناسب ممکن است به عوامل زیادی بستگی داشته باشد، مانند:

 • وضعیت فعلی زندگی شما
 • اهداف و برنامه­های مالی­ای که می خواهید به آن ها دست یابید
 • بینش شما از مشاوره ی سرمایه گذاری
 • اطلاعات شما در مورد ماهیت سرمایه گذاری و بازار سرمایه
 • حجم سرمایه گذاری شما
 • پارامترهای شخصیتی شما

ما با در نظر گرفتن این عوامل به شما کمک خواهیم کرد که از مطمئن ترین و مناسب ترین مشاور که بیشترین نفع را نصیبتان کند، مشاوره تخصصی بگیرید.

 • چه زمان­هایی به مشاوره سرمایه­گذاری نیاز داریم؟

بهره گیری درست از مشاوره مالی و سرمایه­گذاری می تواند بر کیفیت تصمیمات بزرگ زندگی بسیار موثر باشد. بعنوان مثال:

 • حین و قبل از دوران بازنشستگی
 • برای پس انداز یا خرید خانه
 • تصمیمات سرمایه گذاری
 • تاهل یا تشکیل خانواده
 • تغییر شغل
 • شروع و در حین انجام یک کسب و کار
 • مدیریت دارایی­ها و بدهی­های شخصی
 • مشاور خود را بی طرفانه بیابید

فرض کنید شما قصد سرمایه گذاری دارید و به دنبال مشاوری مطمئن و قابل اعتماد هستید ، آیا می توانید بهترین مشاور ممکن که بهترین تناسب با اهداف شما داشته باشد را پیدا کنید؟

جواب ما به این سوال بله است. یک راه ساده جهت پیداکردن مشاور سرمایه گذاری مناسب مراجعه به سایت poolinic.com و پرکردن فرم درخواست مشاوره است تا به ما بگویید به کدام نوع از خدمات مشاوره سرمایه گذاری نیاز دارید تا تیم پولینیک شما را به بهترین مشاور در حداکثر ۴۸ ساعت آینده متصل کند.

حالا چرا ۴۸ ساعت!؟ از زمانی که شما درخواست را برای مشاوره ثبت کردید فرایند پیدا کردن مشاور شما شروع می شود، تحلیل های شخصیتی شما در سرمایه گذاری(اگر در این آزمون شرکت کرده باشید)، روحیات سرمایه گذاری و.. همگی در نظر گرفته می شود و فرایند ارتباط دهی شما با بهترین و مجرب ترین مشاور در حوزه ی مناسب شما انجام می شود و پس از ارتباط با مشاور چک لیست توصیه های مشاوره ای مخصوص شما جهت گرفتن تصمیم درست از طرف مشاور به شما ارائه خواهد شد.

حالا بیاییم و فرایندی که در پولینیک طی می شود را نگاهی بندازیم :

مشاوران سرمایه گذاری را می توان به دو دسته کلی زیر تقسیم بندی کرد:

 • مشاورین سرمایه گذاری مستقل از نوع بازار

یک مشاور سرمایه گذرای مستقل از نوع بازار، مشاوری است که در در بخش های مختلف بازار سرمایه قادر به ارائه پیشنهادات و خدمات مشاوره ای است.

 • مشاور سرمایه گذاری

اینگونه مشاوران محدود به تعداد خاصی از بخش های بازار سرمایه اند که در آن توانایی ارائه پیشنهادات و مشاوره های سرمایه گذاری دارند که نوع بازاری که در آن فعالیت و تخصص دارند را از قبل مشخص کرده اند.

 

آیا دریافت مشاوره از طریق وبسایت پولینیک هزینه بر است؟

بسیاری از مردم از گشتن برای مشاوره مالی بدلیل هزینه اش دست می کشند. مسئله کلیدی این است که برای دریافت مشاوره سرمایه گذاری در طولانی مدت هزینه پرداخت کرد تا اینکه هیچ مشاوره ای درکار نباشد. چراکه مسئله مهم توسعه بخشیدن به موقعیت مالی مان است. اکثر مواقع مشاوره اولیه رایگان است و اینکار شما را قادر می سازد تا قضاوت کنید آیا پرداخت هزینه مشاوره برایتان ارزشش را دارد یا خیر.

با این حال مشاوران ممکن است به شیوه های مختلفی هزینه را بگیرند. ما در مرحله اول با آنها درباره هزینه هایشان و زمان ارائه پیشنهادات صحبت می کنیم تا بهترین راهکار که برای هر دویتان مناسب باشد را به دو طرف پیشنهاد دهیم.

گزینه ها شامل موارد زیر است:

 1. نرخ ساعتی: متوسط هزینه مشاوره در انگلستان حدود ۱۵۰ فرانک است. مطمئن شوید که مشاور یک تخمینی از اینکه کار چقدر طول میکشد، به شما بدهد. نکته: برای صرفه جویی در هزینه بخواهید اگر ممکن است هر یک از کارها توسط یک همکار جوان انجام شود (با نرخ ساعتی کمتر) و سپس توسط یک مشاور ارشدتر نهایی و امضا شود.
 2. هزینه ثابت: برخی مشاوران هزینه ثابت را برای ارائه پیشنهاداتی خاص ارائه میدهند؛ مانند ایجاد یک سیاست بازنشستگی. مطمئن شوید که آنها بطور دقیق و کتبی آنچه که شامل هزینه مورد قبول است را تصدیق کنند.
 3. درصدی از کل دارایی ها: این اغلب توسط برنامه ریزان دارایی شخصی استفاده می شود که مدیریت مجموعه دارایی ها و برنامه سرمایه گذاری شما را برعهده دارند. احتمالا مشاور در این روش بخشی از ارزش هزینه را به عنوان پیش پرداخت مطالبه خواهد کرد.
 4. متغیر با میزان دارایی: مشاور ممکن است در این حالت مبلغی را براساس درصدی از ارزش دارایی ها جهت ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری یا مدیریت منظم مالی شما مطالبه نماید.

سوالات متداول :

 1. پولینیک چیست و چکار می کند؟

پولینیک کلینیک شخصی پول شماست !  دغدغه ای که امروزه هر سرمایه گذار دارد این است که سرمایه اش را به کدام شیوه سرمایه گذاری کند تا به پر بازده ترین حالت ممکن در سرمایه گذاری دست یابد . پولینیک بستری فراهم آورده است تا سرمایه گذاران بتوانند به طور مستقیم از مشاوره های تخصصی مشاوران اقتصادی برتر بهره مند شوند تا بتوانند در بستری امن به سرمایه گذاری پرداخته و سرمایه ی خود را به بهترین شیوه و با کمترین اشتباه افزایش دهند. پولینیک پل ارتباطی ای است که به شیوه ای ساده و سریع و در عین حال با کیفیت بالا می تواند دغدغه ی یافتن مشاور با تجربه و کاربلد با توجه به ویژگی های شخصی و سایر ویژگی های تاثیر گذار این موقعیت برطرف کند.

 1. مشاوران پولینیک چه کسانی هستند؟

پولینیک دارای شبکه ی مشاورین با تجربه با سابقه ی فعالیت در بازارهای مالی می باشد رزومه ی این مشاورین توسط تیم مدیریت به صورت دقیق بررسی می شود. این مشاوران دارای مدارک مشاوره  مربوطه مثلا سطوح مختلف مدارک تحلیل گری مالی (CFA) ، داشتن تجربه و سابقه ی کاری کافی در زمینه ی مشاوره سرمایه گذاری و یا مدیریت امور مالی و دارایی.

 1. نحوه ی انجام مشاوره به چه شکلی است؟

انجام مشاوره به صورت اینترنتی و با ثبت درخواست از کاربر (سرمایه گذار) در سایت در قسمت ثبت درخواست مشاوره صورت می گیرد. سرمایه گذار می تواند به عنوان کاربر مهمان یا از طریق ساخت پنل کاربری  درخواست خود را ثبت و مراحل بعدی درخواست را تکمیل کند . با ثبت درخواست فرایند کاری مراحل تنظیم و انتخاب مشاور شروع شده ، پس از انجام هماهنگی با مشاور جهت تعیین هزینه و زمان مشاوره نتیجه از طریق SMS  ، ایمیل و در صورت نیاز با تماس تلفنی به آگاهی سرمایه گذار خواهد رسید سپس با پرداخت و تکمیل فرایند درخواست ، مشاور با در نظر گرفتن تمام اطلاعات کسب شده گزارش کامل از طریق مشاور و سایت پولینیک در اختیار سرمایه گذار قرار خواهد گرفت.

 1. نحوه ی پرداخت هزینه به چه صورت است؟

با توجه به نوع مشاوره و توافق با مشاور ممکن است مشاوره به صورت های مختلف مانند هزینه ثابت ، درصدی از کل دارایی ها ، متغیر با میزان دارایی و … صورت گیرد. اما شیوه ی پرداخت از طریق درگاه بانکی اینترنتی در سایت پولینیک و با نهایی شدن و تایید انجام مشاوره از طرفین صورت خواهد گرفت.

 1. فایل گزارش مشاور شامل چه مواردی است ؟

ترجیح داده می شود که شیوه نامه ی مشخص برای این کار وجود نداشته باشد تا بتوان با انعطاف کامل و با بررسی جوانب موجود ، مشاور ، تمام مورادی را که نیاز است بیان می کند حال این که شامل تحلیل ها و توصیه های عملی و استراتژی های سرمایه گذاری،  تقسیم سبد سرمایه گذاری تحلیل ریسک ها و برنامه ی اجرایی باشد.

 1. آیا امکان پرسش و تعامل با مشاوردر صورت ابهام پس از دریافت فایل گزارش وجود دارد؟

بله در صورت نیاز می توان از طریق ورود به پنل کاربری ، بتوان پرسش های خود را در قسمت مربوطه از مشاور سرمایه گذاری خود بپرسید . و یا در صورت نیاز از طریق تماس با تیم پشتیبانی می توانید پیگیر پرسش های خود را از مشاور مربوطه مطرح کنید.

 1. آیا درصورت تطابق نداشتن مشاوره با اهداف سرمایه گذار امکان بازگشت هزینه وجود دارد؟

پولینیک این اطمینان را به شما می دهد کار مشاوران به صورت موثر و تماما کارشناسی شده ارائه می شود. ولی در صورت بروز هر نوع- تعارض ، ابتدا به طور کامل موضوع اختلاف توسط کارشناسان بررسی شده و در صورت تایید عدم تطابق و نداشتن کیفیت کار توسط مشاور ، هزینه ی پرداخت شده به سرمایه گذار برگشت خواهد داده شد.

 1. آیا تضمینی از جانب پولینیک بر سرمایه گذاری وجود دارد؟

با توجه به غیر قابل پیش بینی بودن وضع بازار ها امکان این که سرمایه گذاری ها ۱۰۰ درصد به اهداف پیش بینی شده نرسند وجود دارد. اما به طور کلی ماهیت مشاوره چه در مورد سرمایه گذاری باشد چه در ابعاد دیگر ماهیت تضمین دهی وجود ندارد ، اما بسته به نوع مشاوری که ممکن است انتخاب شود ممکن است مشاور بتواند به طور شخصی این تضمین را در اختیار سرمایه گذار بگذارد اما به طور رسمی پولینیک مسئولیتی در برابر تضمین نتایج متقبل نخواهد شد.

 1. آیا امکان مشاوره ی حضوری و یا تلفنی نیز فراهم است؟

روال عادی به صورتی است که تمام موارد لازم در بستر سایت و با ساز و کار پیش بینی شده در سایت در اختیار مشاورین و سرمایه گذاران قرار داده خواهد شد. اما در صورت نیاز و موارد خاصی که نیاز ضروری به شیوه ی حضوری وجود داشته باشد  با هماهنگی مدیریت پولینیک این امکان نیز برای سرمایه گذاران قرار داده خواهد شد.

 1. تست های شخصیت اقتصادی در فرایند مشاوره به چه کار می آیند؟

سرمایه گذاری مطمئن مستلزم تطبیق ویژگی های شخصیت اقتصادی نظیر ریسک پذیری، ریسک گریزی و…  با نوع و استراتژی های سرمایه گذاری است. برای داشتن سرمایه گذاری با بازدهی بالا اعمال این ویژگی ها میتواند به عنوان اهرمی در موفقیت سرمایه گذاران ایفای نقش کند.

 1. آیا برای انجام فرایند مشاوره الزامی به انجام تست های شخصیت اقتصادی می باشد؟

انجام تست های اقتصادی به صورت گزینه انتخابی برای سرمایه گذاران در سایت پولینیک قرار داده شده است و در صورت عدم تمایل کاربران می توانند این تست ها را انجام ندهند بدیهی است انجام این تست ها کمک بهتری به مشاوران ما در مورد تصمیم گیری و اتخاذ استراتژی های عملیاتی جهت سرمایه گذاری خواهند کرد.

 1. آیا انجام تست های شخصیت اقتصادی و .. هزینه ای در بر دارد؟

خیر ، تست های شخصیتی به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران سایت قرار گرفته است و انجام و گزارش تحلیلی آنها نیز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت ، در صورتی که از پنل کاربری وارد شوید و تست را انجام دهید نتایج این تست ها به صورت خودکار به پنل کاربری شما اضافه خواهد شد و در صورت نیاز مورد استفاده ی مشاورین قرار خواهد گرفت.

 1. در صورت تجربه ی موفق آیا امکان ارتباط مجدد با مشاوری که قبلا داشته ام برای مشاوره های بعدی فراهم است ؟

بله شما می توانید از طریق سایت ضمن امتیاز دهی به مشاور خود ، بتوانید در دفعات بعدی نیز و برای مشاوره های بعدی با مشاور خود ارتباط بگیرید.

 1. آیا امکان مشاوره برای شهر های دیگر کشور به غیر از تهران وجود دارد؟

بله ، مشاوره های پولینیک فقط محدود به شهر تهران نمی شود و با توجه به ماهیت کار که از طریق سایت صورت می گیرد این امکان وجود دارد  از سایر نقاط کشور نیز مشاوره های سرمایه گذاری پذیرفته و انجام شود.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

چک لیست مشاوره سرمایه گذاری پولینیک